O mnie

Nazywam się Beata Sołoducha–Magiera, z wykształcenia jestem przyrodnikiem i nauczycielem. Z metodą One Brain® zetknęłam się w życiu osobistym i doświadczyłam jej łagodnego i skutecznego działania na sobie i moich bliskich.

Szkolenia pod okiem Elizy Kurowskiej zaczęłam w 2016 roku. Do tej pory uzyskałam 7. stopień trenera metody One Brain wydany przez „Three In One Concepts- An Educational Corporation”.
Brałam również udział w wielu szkoleniach i konferencjach prowadzonych przez autorytety takie jak Wojciech Eichelberger dotyczące tematów: „Dzieci wolne od stresu”, „Wellbeing w praktyce”.

W swojej pracy łączę doświadczenie wieloletniej pracy z młodzieżą, bycie mamą trzech córek oraz umiejętności zdobyte na kursach metody One Brain®.

Ukończyłam również kurs masażu PeLoHa, który łagodnie uwalnia ciało od blokad, harmonizuje, relaksuje i dodaje dobrej energii.

Pomagam ludziom, którzy chcą zamienić swoje ograniczenia i blokady na lepszą jakość życia i lepsze samopoczucie fizyczne i psychiczne. Tym, którzy chcą poczuć się wzmocnieni i budować wartościowe relacje. Wspieram w rozwoju osobistym, który przebiega w zgodzie ze sobą i indywidualnymi potrzebami.

Pracuję również z dziećmi i młodzieżą mającą problemy szkolne lub rówieśnicze.

Jestem przekonana do skuteczności metody One Brain® w holistycznej pracy ze stresem emocjonalnym, który blokuje naturalny rozwój człowieka. Dzięki pracy metodą sama odczułam, jak pomaga ona przywrócić poczucie wpływu na nasze życie.

Ukończyłam kursy i szkolenia:

  • Metoda ONE BRAIN® Three in One Concepts
  • Masaż PeLoHa w szkole „Manawa”